BMW 420 2015

Në Shitje

No: 7481613068

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 7481613068

BMW 420 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/27/2024
BrandBMW
Serial420
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop

  • Aksesorë

    Panoram, Felga Alumini

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00