BMW 430 2018

Në Shitje

No: 5500775067

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 5500775067

BMW 430 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

258

Data7/4/2024
BrandBMW
Serial430
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)258
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

BMW 430d xDrive Steptronic M Packet 190Kw 258Ps FaceLift

Viti Prodhimit 2018

I Doganuar

Adresa: Veternik Prishtinë 

Nr. Tel +38345345700 

+38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00