BMW 520 2013

Në Shitje

No: 5251055828

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

182000 km

No: 5251055828

BMW 520 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

182000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/28/2023
BrandBMW
Serial520
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km182000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Pëlhurë / Lëkurë Ulëse, Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi, Timon Lëkure, Cruise Control, Timon Elektrik, Rregullim i timonit

 • Aksesorë

  Panoram, Xham i Perparem / Panoram, Felga Alumini, Panoram e plotë, Dritare Elektrike, Derë Elektrike, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Xenon), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse), Larja e Fenerëve, Drita (Senzor nate)

E ardhur nga zvicrra,e doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,klimatronik,navigacion,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,ulset sport-lekur,panorama,ulset me nxemje,gepekun elektronik,senzora parkingu,bi-xenon,lleda para e mbas,lleda ne interier,fellne,dy qelsa etj. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00