BMW 520 2015

Në Shitje

No: 2617472359

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2617472359

BMW 520 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandBMW
Serial520
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

BMW 520d XDRIVE 190 PS DIZEL 2015

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR

Viti 15.07.2015 Km 300 200 140 Kw 190 Ps Senzora Bluetooth Karrikat me nxemje perpara Lekur Star stop Auto hold 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00