BMW 520 2016

Në Shitje

No: 1494470432

€ 14,950.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1494470432

BMW 520 2016

Në shitje
€ 14,950.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data7/5/2024
BrandBMW
Serial520
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.00
NgjyraZezë

BMW 520d XDRIVE 190 PS DIZEL 2016

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR Viti 2016 140 Kw 190 Ps Senzora Bluetooth Karrikat me nxemje perpara Star stop Auto hold 

045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,950.00