BMW 520 2020

Në Shitje

No: 0149478933

€ 33,800.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0149478933

BMW 520 2020

Në shitje
€ 33,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data7/3/2024
BrandBMW
Serial520
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.00
NgjyraZezë

BMW 520d XDRIVE DIZEL 2021 E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR.

Viti 07.10.2020 140 Kw 190 Ps

Te gjitha servisat ne bmw servis Ambient Light Lekur Asistent parkimi Autopilot.

Kamer Senzora 360° Sistem frenimi automatik rast nevoje

NAVIGACION PROFESSIONAL Bluetooth Karrikat me nxemje perpara Timoni me nxemje Instrumetabal Digital Harmaan karbon muzik ekstra.

Nr. tel: 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 33,800.00