BMW 520 2022

Në Shitje

No: 2743755676

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

115385 km

No: 2743755676

BMW 520 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

115385

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data6/4/2024
BrandBMW
Serial520
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km115385
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00