BMW 525 2012

Në Shitje

No: 7313650689

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

280 km

No: 7313650689

BMW 525 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

280

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/22/2023
BrandBMW
Serial525
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km280
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Cruise Control, Start/Stop, Timon Lëkure, Timon Elektrik

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike

BMW 525d xDrive ,viti 2012 i doganuar nga zvicrra ..

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00