BMW 525 2015

Në Shitje

No: 0342371286

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

223556 km

No: 0342371286

BMW 525 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

223556

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

218

Data6/24/2024
BrandBMW
Serial525
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km223556
Fuqia (ps)218
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

BMW 525d F10 X-DRIVE - /// M - SPORT LINE Vetura është e sapo ardhur nga “Zvicera “

Vetura është e sapo doganuar në Kosovë 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 223556 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 2.0d - 218 PS / 160 KW Viti: 05.07.2015 ~ Modeli 2016 Disa nga karakteristikat e veturës janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik • Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED • Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri • Ulse me ngrohje,me buton,me memorie,dhe me ftofje • Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP • Asistime gjatë vozitjes: Rear Traffic Alert,Blind Spot Monitor,Lane Front Assist,Speed Limiter,etj • Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; SPORT - COMFORT - ECO • Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar • Senzora dhe Kamera parkingu multifunksinale • Gjama©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Sistem të senzorit të shiut funksional Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”BKT”.

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00