BMW 530 2016

Në Shitje

No: 3817401425

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

192142 km

No: 3817401425

BMW 530 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

192142

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

258

Data5/21/2024
BrandBMW
Serial530
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km192142
Fuqia (ps)258
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

BMW 530d

258 hp

M Sportpaket/LED/Xdrive HD Black Led Laser Light 

Viti 2016

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00