BMW 530 2018

Në Shitje

No: 1616952105

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1616952105

BMW 530 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

265

Data7/4/2024
BrandBMW
Serial530
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)265
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

BMW 530d xDrive Steptronic M Packet 195Kw 265Ps Black Editon

Viti Prodhimit 2018

Km 150000 I Doganuar

Nr. tel :+383 45 345 700 

+383 45 319 419

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com

Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident

Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00