BMW 530 2021

Në Shitje

No: 0353638270

€ 64,800.00

Ferizaj, Kosovo

80000 km

No: 0353638270

BMW 530 2021

Në shitje
€ 64,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

80000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/23/2023
BrandBMW
Serial530
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km80000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Timon Lëkure, Start/Stop, Rregullim i timonit, Distancer, Cruise Control

  • Aksesorë

    Xham i Perparem / Panoram, Dritare Elektrike, Felga Alumini, Kukë Terheqëse

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 64,800.00