BMW 535 2012

Në Shitje

No: 2680998036

€ 19,000.00

Podujevë, Kosovo

220000 km

No: 2680998036

BMW 535 2012

Në shitje
€ 19,000.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

220000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/3/2023
BrandBMW
Serial535
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Timon Lëkure, Timon me Ngrohje, Timon Elektrik, Cruise Control

 • Aksesorë

  Xham i Perparem / Panoram, Panoram, Dritare Elektrike, Felga Alumini, Kukë Terheqëse, Panoram e plotë

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (Xenon), Dritat (Halogen), Dritat (LED), Drita (Senzor nate), Larja e Fenerëve

 • Multimedia

  Telefon, Radio - Cd Player, Bluetooth, Navigacion, GPS, Radio - MP3 Player, Audio Sistem, USB/AUX, AUX, DVD Player

BMW 535d xDrive

M-Packet Steptronic

Viti 2012

ME DOGANE (MUNDESI PAGESE ME LEASING) NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE E ARDHUR NGA ZVICRA

ÇMIMI ME DOGANE: 19.000€

 

POSEDON:

•3.0 BiTurbo Diesel 313 PS

•Steptronic eco pro/sport 

•M-Packet

•Viti 2012

•Kukë terheqese elektronike

•Xenon bixenon

•Drita te mjegulles Led

•Panoramë

•Senzor parkingu

•Leda para mbrapa

•Head up display

•Orat gjysmë digjitale

•Xhamat elektronik

•Xhamat e zi nga fabrika

•Navigacion hartat update 2022

•Uleset lekure

•Ulese me ngrohje para mbrapa

•Ulese elektronike

•Komanda ne timon

•Timon elektronik

•Timon me ngrohje

•Klimatronike

•Tempomat etj

•Lane assist

•Goma te dimrit me fellne

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,000.00