BMW 535 2015

Në Shitje

No: 4336630832

€ 23,500.00

Rahovec, Kosovo

255000 km

No: 4336630832

BMW 535 2015

Në shitje
€ 23,500.00

Vendndodhja

Rahovec, Kosovo

Km

255000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

313

Data7/8/2024
BrandBMW
Serial535
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km255000
Fuqia (ps)313
Motorri (cc)3000.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

Nr tel 049466199 ose 049687674

MPACKET 

Me Dogan +Faktur Shitet BMW 535Mpacket Me dogan + FAKTUR Viti i prodhimit - 2014-Model 2015 313 Ps i sapo i ardhur nga gjermania 

3.0- Twin Turbo Power Ore digjital Ma full ska Kamera Auto pilot full Haram kardon muzik me sensora 360.shkall Serviset e sapo Automatik Dyert me vakum Board Computer Interior Lekure te bardhe Ulset me memorie + me ngrohje +me ftohje

Komanda ne Timon Ngjyra - E zeze Distance Controle Head Up Display Sensor parkingu para-mrapa Radio - Navi - Bluetoth etj. Sport Packet -> Sport - Comfort - Eco Pro Klimatronic -AC Abs Esp Auto Hold Xenon - BiXenon Gepek mbyllet me pulle

Beje nderrim Golf Mercdesa Audi Porshe Bmw Renault Passat etj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 23,500.00