BMW 535 2015

Në Shitje

No: 4631421697

€ 26,000.00

Podujevë, Kosovo

250000 km

No: 4631421697

BMW 535 2015

Në shitje
€ 26,000.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

250000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/4/2024
BrandBMW
Serial535
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km250000
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

BMW 535D

Full M Paket

Viti: 2015

Motori: 3.0

KM: 250.000

Vetem Me Dogane Te Paguar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 26,000.00