BMW 730 2011

Në Shitje

No: 3750334387

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

298394 km

No: 3750334387

BMW 730 2011

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

298394

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

245

Data7/4/2024
BrandBMW
Serial730
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km298394
Fuqia (ps)245
Motorri (cc)3000.0
NgjyraZezë

BMW 730d LONG VERSION - I Regjistruar RKS 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 298394 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 3.0d - 245 PS / 180 KW Viti 13.02.2011 ~ Modeli 2012 Disa nga karakteristikat e veturës janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik ///M 30d - SPORT - PANORAM - LONG VERSION • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik • Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri • Përzgjedhje nga 5 lloje të ndryshme të vozitjes si: ~ SPORT + / SPORT / COMFORT / COMFORT + ~ • Sisteme të ndryshme gjatë vozitjes në vija të bardha • Posedon “ScreenDisplay” funksionale gjatë vozitjes • Sistem të ulseve me ngrohje,me buton dhe lëkur • Xhama©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Xhamat Elektronik & me ngrohës funksionale • Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm • Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa • Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale • Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Senzora parkingu para dhe pas funksional • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Sistem të senzorit të shiut funksional Vetura posedon Regjistrim deri me dt 13.07.2024 Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”BKT”,

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00