BMW 730 2016

Në Shitje

No: 1434995175

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 1434995175

BMW 730 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandBMW
Serial730
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW 730d Xdrive Viti 11.2016 Dogane Te Paguar Prejardhja Zvicerr???? 049994999 Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00