BMW 730 2016

Në Shitje

No: 6353283007

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6353283007

BMW 730 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data6/7/2023
BrandBMW
Serial730
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

BMW 730d M-PACKET X-DRIVE VITI 2016 Tel: +383 48 888 886 Tel: +383 48 818 888

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00