BMW 730 2019

Në Shitje

No: 1164622076

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

146000 km

No: 1164622076

BMW 730 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

146000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/22/2024
BrandBMW
Serial730
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km146000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

BMW 730LD INDIVIDUAL

VITI : 2019

KM : 146.000 

+383 48 353 354 / 044 353 354

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00