BMW 745 2018

Në Shitje

No: 1015537171

€ 42,000.00

Prishtinë, Kosovo

190000 km

No: 1015537171

BMW 745 2018

Në shitje
€ 42,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

350

Data6/17/2024
BrandBMW
Serial745
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Fuqia (ps)350
Motorri (cc)3000.0
NgjyraZezë

BMW 740D

M-SPORT

X-DRIVE INDIVIDUAL BLACK EDITION

VITI:2018 

320PS

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 42,000.00