BMW Serie 1 2012

Në Shitje

No: 3369004203

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3369004203

BMW Serie 1 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/3/2024
BrandBMW
SerialSerie 1
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

Nr tel: 048 441-222

044 558-968

BMW 1 Automatik Dizell 2.0

Viti 2012 i Doganuar Start-Stop

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00