BMW Serie 1 2014

Në Shitje

No: 1393347441

€ 6,900.00

Prishtinë, Kosovo

162000 km

No: 1393347441

BMW Serie 1 2014

Në shitje
€ 6,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

162000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

140

Data6/28/2024
BrandBMW
SerialSerie 1
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km162000
Fuqia (ps)140
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Vetura eshte pa dogane ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 6,900.00