BMW X3 2018

Në Shitje

No: 6687907290

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

131000 km

No: 6687907290

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

131000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandBMW
SerialX3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km131000
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW X 3

2.0 Xdrive

KM 131,000

VITI 2018

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00