BMW X3 2022

Në Shitje

No: 4759061866

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

145000 km

No: 4759061866

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

145000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data7/4/2024
BrandBMW
SerialX3
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km145000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

BMW X3 20d xDrive Steptronic M Packet 140Kw 190Ps FaceLift Black Edition

Viti Prodhimit 2022

Km 145000

I Doganuar 

+383 45 345 700 

+383 45 319 419

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident Garancion në KM Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00