BMW X5 2008

Në Shitje

No: 3102197380

€ 10,700.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 3102197380

€ 10,700.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data1/29/2023
BrandBMW
SerialX5
Viti2008
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes

BMW X5 3.0D XDRIVE

7 ULSE

I DOGANUAR

RKS FULL OPSJONE

VITI 2008

Qmimi 10700

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,700.00