BMW X5 2010

Në Shitje

No: 4945965636

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

299183 km

No: 4945965636

€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

299183

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

235

Data6/24/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km299183
Fuqia (ps)235
Motorri (cc)3000.0
NgjyraZezë

 QMIMI I VOLITESHEM 

BMW X5 30d X-DRIVE M-PACKET - I Regjistruar RKS 

Ju Garantojme për Kilometra 100 % • 299183 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Ccm: 3.0d - 235 PS / 173 KW Viti 28.07.2010 ~

Modeli 2011 Disa nga karakteristikat e vetures janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik • Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led • Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri • Sistem të ulseve me ngrohje,me buton dhe lëkur • Gjama©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa • Klimë multifunksionale & Digjitale Funksional • Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale • Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Sistem të senzorit të shiut funksional Vetura posedon Regjistrim deri me date 11.10.2024 Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”BKT”.

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00