BMW X5 2011

Në Shitje

No: 0355719080

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

219 km

No: 0355719080

€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

219

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/22/2023
BrandBMW
SerialX5
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km219
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Timon Elektrik, Start/Stop, Timon Lëkure, Cruise Control, Rregullim i timonit

  • Aksesorë

    Felga Alumini

BMW X5 xDrive 30d 7ulse , i doganuar nga zvicrra full opsione etj..

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00