BMW X5 2014

Në Shitje

No: 0725085751

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

250000 km

No: 0725085751

€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

250000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandBMW
SerialX5
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km250000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Rregullim i timonit, Timon Elektrik, Cruise Control, Timon me Ngrohje, Timon Lëkure, Shtatë-Shpejtësi

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Felga Alumini, Kukë Terheqëse, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (LED), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate)

 • Multimedia

  Telefon, USB/AUX, Bluetooth, AUX, DVD Player, Audio Sistem

Bmw X5 X Drive

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00