BMW X5 2015

Në Shitje

No: 2254656237

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

24843 km

No: 2254656237

€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

24843

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

258

Data7/9/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km24843
Fuqia (ps)258
Motorri (cc)3000.0
NgjyraHiri

BMW X5 30d X-DRIVE 7 ULSE - DOUBLE PANORAM Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “

Vetura eshte e sapo Doganuar në Kosovë

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 248443 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e vetures jane : ///M - PACKET - SPORT LINE - 7 ULSE Ccm: 3.0d - 258 PS / 190 KW

Viti: 16.10.2015

~ Modeli 2016

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Timon multifunksional,me airosje & me mundësi ndërrimi manual të shpejtësive të ndërruesit automatik

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Kamer dhe Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP

• Sistem multifunksional të mbylljes së panoramave • Përzgjedhje nga 2 lloje të ndryshme të vozitjes si: ECO PRO / SPORT / SPORT + / • Gjamat ©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi

• Fulle Asistime gjate vozitjes në vija të bardha

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”BKT”

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00