BMW X5 2015

Në Shitje

No: 5374152104

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 5374152104

€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

180000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandBMW
SerialX5
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)180000.00
NgjyraZezë

Është shitur, BMW X5 40X-DRIVE M SPORT BLACK EDITION KM 180.000 KW 230/PS 313 VETËM ME DOGAN V.PRODHIMIT 2015 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨. #autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto #bmw

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00