BMW X5 2016

Në Shitje

No: 5937545788

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 5937545788

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandBMW
SerialX5
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW X5 40d xDrive Steptronic M Packet 230 Kw 313 Ps Viti Prodhimit 2016 I Doganuar Km 170000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38345319419

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00