BMW X5 2018

Në Shitje

No: 8952565092

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

65889 km

No: 8952565092

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

65889

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

281

Data5/21/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km65889
Fuqia (ps)281
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

BMW X5

M30d

M Sport Plus G05X-Drive

Black Distro Pano

65889 km

Viti 2018

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00