BMW X5 2019

Në Shitje

No: 0824520591

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

62000 km

No: 0824520591

€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

62000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/25/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km62000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.00
NgjyraKaltërt

BMW X5 30D

M-SPORT

PRO #INDIVIDUAL PANO

Km: 62.000

BLACK OPTIK

FULL OPSION

2019

049-797-767 / 044-360-932 / +38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00