BMW X5 2019

Në Shitje

No: 5863643430

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

168000 km

No: 5863643430

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

168000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

265

Data6/6/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km168000
Fuqia (ps)265
Motorri (cc)3.0
NgjyraKaltërt

BMW X 5 3.0 Xdrive.!!! VITI 2019.!!! KM 168,000.!!! ??+38349234734 ??+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00