BMW X5 2020

Në Shitje

No: 6371053234

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6371053234

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/8/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW X5 30d xDrive Steptronic M Packet Individual BlackEdition

Viti Prodhimit 2020

I Doganuar 

Nr tel +383 45 345 700 ose +383 45 319 419

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com

Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident

Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00