BMW X5 2020

Në Shitje

No: 6393062355

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

115000 km

No: 6393062355

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

115000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/17/2023
BrandBMW
SerialX5
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km115000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW X5 M50d X-drive Steptronic M Performance 294 Kw 400 Ps ???? Viti Prodhimit 2020 I Doganuar Km 115000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00