BMW X5 2024

Në Shitje

No: 1113512161

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1113512161

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2024
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

BMW X5 40D

M-SPORT

X-DRIVE

NEW MODEL

KILOMETRA: 00

VITI: 2024

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00