BMW X5M 2020

Në Shitje

No: 8694796990

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

90000 km

No: 8694796990

BMW X5M 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

90000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

400

Data6/20/2024
BrandBMW
SerialX5M
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km90000
Fuqia (ps)400
Motorri (cc)3000.0
NgjyraZezë

BMW X5 M50d M-PERFORMANCE PANO 2020

Km: 90.000

XDRIVE 400 PS INDIVIDUAL FULL

049-797-767

044-360-932

+38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00