BMW X6 2012

Në Shitje

No: 3952401253

€ 18,800.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 3952401253

€ 18,800.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data1/29/2023
BrandBMW
SerialX6
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes

BMW X6 M40D XDRIVE I DOGANUAR FULL OPSJONE FACLIFT 8SHPEJSI VITI 2012 QMIMI 18800

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,800.00