BMW X6 2017

Në Shitje

No: 5813868649

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

130553 km

No: 5813868649

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

130553

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/4/2024
BrandBMW
SerialX6
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km130553
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

BMW X6 M50d

PS 381

M Sport Performance

HD Digital Designo

5 Ulse

Viti 2017

 

+38344 400 005

+38344 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00