BMW X6 2021

Në Shitje

No: 9140839149

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

115300 km

No: 9140839149

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

115300

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

340

Data7/5/2024
BrandBMW
SerialX6
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km115300
Fuqia (ps)340
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

BMW X6 40d xDrive Steptronic M Packet Black Edition 250Kw 340Ps 

Viti Prodhimit 2021

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë 

Nr tel+38345345700  +38345319419

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00