BMW XI 2013

Në Shitje

No: 2589846931

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

208626 km

No: 2589846931

€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

208626

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

143

Data6/1/2024
BrandBMW
SerialXI
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km208626
Fuqia (ps)143
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

BMW X1 S-DRIVE 2.0D - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 208626 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0 - 143 PS / 105 KW

Viti 14.06.2013 ~ Modeli 2014

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Senzora parkingu para dhe pas

Çmimi sipas marrëveshje

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00