BMW XI 2017

Në Shitje

No: 2378268559

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

174528 km

No: 2378268559

€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

174528

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/29/2024
BrandBMW
SerialXI
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km174528
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

BMW X1 X-DRIVE 20d F1X - PANORAM SPORT LINE

Vetura është e sapo Doganuar në Kosovë 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

 Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 174528 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0Disel - 190 PS / 140 KW

Viti: 09.05.2017 ~ Modeli 2018

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Timon multifunksional,me airosje & me mundësi ndërrimi manual të shpejtësive të ndërruesit automatik

• Sisteme të ndryshme gjatë vozitjes në vija të bardha si: “Distanc Control”,”KeepLine Assist”,” “ScreenDisplay”,etj…

• Sistem të ndezjes së veturës me anë të START/STOP

• Drita inteligjente Fullë LED të modelit më të sukseshëm

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Sistem multifunksional të mbylljes së panorames

• Gjamat : Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• 3 Lloje te ndryshme te vozitjes sipas deshires : ~ COMFORT ~ SPORT ~ COMFORT ~ ECO PRO ~

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

 

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00