BMW XI 2018

Në Shitje

No: 7471649201

€ 19,500.00

Prishtinë, Kosovo

168000 km

No: 7471649201

€ 19,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

168000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1995.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/8/2024
BrandBMW
SerialXI
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km168000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)1995.0
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Lëkure, Timon Elektrik, Cruise Control

  • Aksesorë

    Felga Alumini

?????? ???? ?????? ??-???????? ?????????? !! ????.??????€ VITI: 2018 KM 168.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,500.00