Chevrolet Orlando 2012

Në Shitje

No: 9379121832

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9379121832

Chevrolet Orlando 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandChevrolet
SerialOrlando
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

#Chevrolet #Orlando LT ??+38349999991 2.0 Diesel Manual 7 Ulse V.Prodhimit 2012 I Doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00