Citroen C3 2013

Në Shitje

No: 3755560261

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 3755560261

Citroen C3 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandCitroen
SerialC3
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionYes
Shkëmbimi

Citroen C3 1.4 HDI Viti 12.2013 Facelift Dogane Te Paguar Prejardhja Zvicerr???? 049994999 Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00