Citroen C4 2014

Në Shitje

No: 1998513073

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

1600 km

No: 1998513073

Citroen C4 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

1600

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandCitroen
SerialC4
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km1600
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Citroen C4 1.6 HDI Viti 2014 Me Dogan ?? 044 153 239 ?? 048 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00