Citroen C4 2017

Në Shitje

No: 1633861936

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 1633861936

Citroen C4 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

120

Data6/25/2024
BrandCitroen
SerialC4
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Fuqia (ps)120
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

Citroën C4 Picasso viti 2017 Automatik

I Doganuar 7 Ulsë 1.6 hdi 120 HP

km 180000 i servisuar koplet

Ne gjendjë prefekt,

Kilometra të garantuara E mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë ) I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove!

Me garancion ne km dhe aksidente!

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00