Citroen C4 2018

Në Shitje

No: 0411880936

€ 11,900.00

Prishtinë, Kosovo

175000 km

No: 0411880936

Citroen C4 2018

Në shitje
€ 11,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

175000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

120

Data6/25/2024
BrandCitroen
SerialC4
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km175000
Fuqia (ps)120
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

Citroën C4 Picasso Viti 2018 Matorri 1.6 HDI 120 HP

Automatik

I doganuar

7 ulse

km 175000

Tel 045880880

Tel 044225816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 11,900.00