Citroen C5 12.2013

Në Shitje

No: 7808186661

€ 8,500.00

Ferizaj, Kosovo

No: 7808186661

Citroen C5 12.2013

Në shitje
€ 8,500.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/29/2023
BrandCitroen
SerialC5
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure

  • Ngasja

    Rregullim i timonit, Cruise Control, Gjashtë-Shpejtësi, Start/Stop, Timon Lëkure

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike

Citroen c5 1.6 e-hdi facelift automatic ne gjendje shume te mire si optike dhe mekanike i garantuar ne km dhe jo askident 100%

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 8,500.00